View By Date

Tags

 • 16 Oct 2017
  Nadzwyczajny zestaw ciekawych wzmianek o Japonii, który zaskoczy wszystkich osób. Ten niezwykły kraj umie zaszokować zawsze, a bytujący w tym kraju Japończycy są wysoce weseli. Nowatorstwo obywateli Japonii i niepowtarzalna atmosfera to coś co eksponuje tę krainę w Azji.W Japonii występuje sporo ekscytujących przepisów prawnych. Na potwierdzenie, pewnie mogłeś nie wiedzieć, że każda jednostka pracująca w tym państwie ma przepisowo zagwarantowaną sjestę w czasie aktywności pracowniczej. Do 2015 roku zabroniony był pląs wieczorową porą - na pewno to nie był kraj dla darzących sympatią pląs.Oprócz tego, w tym kraju można zafundować sobie dość specyficznego arbuza o wyglądzie czworokąta lub serca. Nie jest to natomiast niedroga sprawa, jedna sztuka tego arbuza kosztuje choćby 160 euro. Kolejną ciekawą wzmianką jest zaniepokojenie Japończyków przed liczbą 4. Nie kocha jej ani jeden Japończyk i stoni się jej ogólnie za każdym razem. Jeżeli możliwe było skasowanie tej liczby, z pewnością zostałoby to wypracowane. Wszystko spętane jest ze słowną wymową tej liczby - oznacza ona śmierć. Czwórek zazwyczaj brakuje w numerze telefonu, dom, czy w hotelach. Zdarza się nawet nie znajduje się taka kondygnacja w danym drapaczu chmur, czy hotelu.Ostatnią godną uwagi ciekawą wiadomością są spóźnienia jednostek pociągowych w Kraju Kwitnącej Wiśni. Średnio trwają one tylko siedemnaście sekund. Coś niewystępujące na naszym podwórku. Więcej interesujących nowinek dostępnych jest na naszym portalu.Ciekawostki o Kanadzie - to kolejny przykład obszaru zaskakującego swoimi wyjątkowymi faktami. Należy się z nimi poznać.
  12 Dodane przez drapak212
 • Nadzwyczajny zestaw ciekawych wzmianek o Japonii, który zaskoczy wszystkich osób. Ten niezwykły kraj umie zaszokować zawsze, a bytujący w tym kraju Japończycy są wysoce weseli. Nowatorstwo obywateli Japonii i niepowtarzalna atmosfera to coś co eksponuje tę krainę w Azji.W Japonii występuje sporo ekscytujących przepisów prawnych. Na potwierdzenie, pewnie mogłeś nie wiedzieć, że każda jednostka pracująca w tym państwie ma przepisowo zagwarantowaną sjestę w czasie aktywności pracowniczej. Do 2015 roku zabroniony był pląs wieczorową porą - na pewno to nie był kraj dla darzących sympatią pląs.Oprócz tego, w tym kraju można zafundować sobie dość specyficznego arbuza o wyglądzie czworokąta lub serca. Nie jest to natomiast niedroga sprawa, jedna sztuka tego arbuza kosztuje choćby 160 euro. Kolejną ciekawą wzmianką jest zaniepokojenie Japończyków przed liczbą 4. Nie kocha jej ani jeden Japończyk i stoni się jej ogólnie za każdym razem. Jeżeli możliwe było skasowanie tej liczby, z pewnością zostałoby to wypracowane. Wszystko spętane jest ze słowną wymową tej liczby - oznacza ona śmierć. Czwórek zazwyczaj brakuje w numerze telefonu, dom, czy w hotelach. Zdarza się nawet nie znajduje się taka kondygnacja w danym drapaczu chmur, czy hotelu.Ostatnią godną uwagi ciekawą wiadomością są spóźnienia jednostek pociągowych w Kraju Kwitnącej Wiśni. Średnio trwają one tylko siedemnaście sekund. Coś niewystępujące na naszym podwórku. Więcej interesujących nowinek dostępnych jest na naszym portalu.Ciekawostki o Kanadzie - to kolejny przykład obszaru zaskakującego swoimi wyjątkowymi faktami. Należy się z nimi poznać.
  Oct 16, 2017 12
 • 28 Aug 2017
  Będę czekał tu Nawet przez wiele lat Kiedy przyjdziesz już Odmieni się mój świat   Nie odczuwam gniewu Pomimo tylu ran Może to bez celu Lecz co zrobić mam?   Jakby co, to jestem Wiesz, gdzie szukać mnie Przyszykowałem miejsce O Tobie tylko śnię   Czekam tu pokornie Chociaż nie chcesz przyjść Jakoś tak przezornie Otworzyłem drzwi   I choćby to nigdy nie miało nadejść Będę czekał na Ciebie, bo co innego mi zostało?
  56 Dodane przez Tomasz Raszko
 • Będę czekał tu Nawet przez wiele lat Kiedy przyjdziesz już Odmieni się mój świat   Nie odczuwam gniewu Pomimo tylu ran Może to bez celu Lecz co zrobić mam?   Jakby co, to jestem Wiesz, gdzie szukać mnie Przyszykowałem miejsce O Tobie tylko śnię   Czekam tu pokornie Chociaż nie chcesz przyjść Jakoś tak przezornie Otworzyłem drzwi   I choćby to nigdy nie miało nadejść Będę czekał na Ciebie, bo co innego mi zostało?
  Aug 28, 2017 56
 • 28 Aug 2017
  Pustka, strach i gniew Nie pozwala żyć Czasem pusty śmiech Nie ma gdzie się skryć   I ten ostry cierń Róży wbija się Nie dostrzegam jej Dreszcz przeszywa mnie   Cierń przysłania mi Wszystkie płatki róż Nie chcę tutaj tkwić Nie wytrzymam już   Zwiędła dusza ma Ma te resztki sił By tu dalej grać Piękno roznieść w pył   Nie ukoi nikt W środku ciągły szloch Nie pomoże mi Zagłuszanie wciąż   Serce łamie się Rozpacz silna jest Piekle, pochłoń mnie Czasem widzę kres     Pozwól, bym dostrzegał to, co wciąż niewidzialne dla mnie Spraw, bym wierzył, że naprawię, to co wciąż nieodwracalne Proszę, by oczekiwanie to nie trwało cały wiek I aby nie tylko deszcz zmywał z okien brudny śnieg   Może będzie łatwiej mi, gdy uwierzę, że utonę W blasku mych ostatnich dni niż że w piekle srogim spłonę Choć nadziei często brak, może powiem sobie już Żeby na marzeniach nieosiągalnych osiadł kurz?
  47 Dodane przez Tomasz Raszko
 • Pustka, strach i gniew Nie pozwala żyć Czasem pusty śmiech Nie ma gdzie się skryć   I ten ostry cierń Róży wbija się Nie dostrzegam jej Dreszcz przeszywa mnie   Cierń przysłania mi Wszystkie płatki róż Nie chcę tutaj tkwić Nie wytrzymam już   Zwiędła dusza ma Ma te resztki sił By tu dalej grać Piękno roznieść w pył   Nie ukoi nikt W środku ciągły szloch Nie pomoże mi Zagłuszanie wciąż   Serce łamie się Rozpacz silna jest Piekle, pochłoń mnie Czasem widzę kres     Pozwól, bym dostrzegał to, co wciąż niewidzialne dla mnie Spraw, bym wierzył, że naprawię, to co wciąż nieodwracalne Proszę, by oczekiwanie to nie trwało cały wiek I aby nie tylko deszcz zmywał z okien brudny śnieg   Może będzie łatwiej mi, gdy uwierzę, że utonę W blasku mych ostatnich dni niż że w piekle srogim spłonę Choć nadziei często brak, może powiem sobie już Żeby na marzeniach nieosiągalnych osiadł kurz?
  Aug 28, 2017 47
 • 24 Aug 2017
  Po niewyjaśnionym zniknięciu Kenji'ego Tanaki i wycofaniu się Kriss'a - skład SynthOne ulegl zmianie.Od niedawna w skład zespołu wchodzą Kati G. Anton Eriksson, Chris van Buren i Rob Van Der Guy.Mamy nadzieję, że taka konfiguracja już wkrótce zapewni Wam muzyczne doznania inne niż podczassłuchania pierwszej płyty SynthOne.
  63 Dodane przez Rob Van Der Guy
 • Po niewyjaśnionym zniknięciu Kenji'ego Tanaki i wycofaniu się Kriss'a - skład SynthOne ulegl zmianie.Od niedawna w skład zespołu wchodzą Kati G. Anton Eriksson, Chris van Buren i Rob Van Der Guy.Mamy nadzieję, że taka konfiguracja już wkrótce zapewni Wam muzyczne doznania inne niż podczassłuchania pierwszej płyty SynthOne.
  Aug 24, 2017 63
 • 18 Aug 2017
  Złowrogi śmiech, ponura twarz Wiesz dobrze co się stanie Gnębiące milczenie, bezgłośne wołanie Nie jeden skończy marnie   Klapki na oczach i znieczulica Kompletny brak litości Nie ma tu pobłażania dla ciebie Nie ma tu wolności   Na niego czas, najwyższy czas Niech skamle ile sił Szydera twa dobija mnie Nikt nie pomoże mi   Wewnętrzne rozdarcie, frustracji wierzchołek A ty pluj jadem, gdzie popadnie Dobrze wiesz co się wydarzy Nie jeden tu upadnie     Ref. Na krzywdzie ludzkiej Zbuduj swe imperium Bądź dumny z tego Że poległo wielu Najważniejsze byś był Na samym szczycie Na samym szczycie     Dążenia te są bezcelowe Czy to przypadek, że tak się stało? Mówi ci, że znowu Wysiłku włożyłeś za mało   Porozrzucane strzępki papieru Ciągle głową w mur Nie wytrzymam tej obłudy Nie wytrzymam tu   Ref. Na krzywdzie ludzkiej Zbuduj swe imperium Bądź dumny z tego Że poległo wielu Najważniejsze byś był Na samym szczycie Na samym szczycie   (solo)   Ref. Na krzywdzie ludzkiej Zbuduj swe imperium Bądź dumny z tego Że poległo wielu Najważniejsze byś był Na samym szczycie   Na krzywdzie ludzkiej Zbuduj swe imperium Bądź dumny z tego Że poległo wielu   Wygrałeś Nie chcę przeżywać już tego Nie chcę nic Nie chcę nic  
  63 Dodane przez Tomasz Raszko
 • Złowrogi śmiech, ponura twarz Wiesz dobrze co się stanie Gnębiące milczenie, bezgłośne wołanie Nie jeden skończy marnie   Klapki na oczach i znieczulica Kompletny brak litości Nie ma tu pobłażania dla ciebie Nie ma tu wolności   Na niego czas, najwyższy czas Niech skamle ile sił Szydera twa dobija mnie Nikt nie pomoże mi   Wewnętrzne rozdarcie, frustracji wierzchołek A ty pluj jadem, gdzie popadnie Dobrze wiesz co się wydarzy Nie jeden tu upadnie     Ref. Na krzywdzie ludzkiej Zbuduj swe imperium Bądź dumny z tego Że poległo wielu Najważniejsze byś był Na samym szczycie Na samym szczycie     Dążenia te są bezcelowe Czy to przypadek, że tak się stało? Mówi ci, że znowu Wysiłku włożyłeś za mało   Porozrzucane strzępki papieru Ciągle głową w mur Nie wytrzymam tej obłudy Nie wytrzymam tu   Ref. Na krzywdzie ludzkiej Zbuduj swe imperium Bądź dumny z tego Że poległo wielu Najważniejsze byś był Na samym szczycie Na samym szczycie   (solo)   Ref. Na krzywdzie ludzkiej Zbuduj swe imperium Bądź dumny z tego Że poległo wielu Najważniejsze byś był Na samym szczycie   Na krzywdzie ludzkiej Zbuduj swe imperium Bądź dumny z tego Że poległo wielu   Wygrałeś Nie chcę przeżywać już tego Nie chcę nic Nie chcę nic  
  Aug 18, 2017 63
 • 18 Aug 2017
  Przerażenie większe z każdym dniem Gdy ujrzysz to, co spotka nas Milczysz, chociaż dobrze wiesz Że nieuchronnie mija czas Mija czas…   Może się wydawać straszne Gdy widzisz pierwszy siwy włos Kiedyś tak po prostu zaśniesz A z nieba wnet usłyszysz głos Usłyszysz głos…   Ref. Pozwól przywyknąć i zrozumieć Bym stłumił w sobie wszelki strach Kiedyś daleko gdzieś pofruniesz A ja zostanę całkiem sam Całkiem sam… Całkiem sam…   W myślach pytam „czy to już?” I wyrzucam z głowy to Światła gasną, no i cóż Każdego z nas okryje mrok Okryje mrok…   Ref. Pozwól przywyknąć i zrozumieć Bym stłumił w sobie wszelki strach Kiedyś daleko gdzieś pofruniesz A ja zostanę całkiem sam Całkiem sam… Całkiem sam…   (solo)   Ref. Pozwól przywyknąć i zrozumieć Bym stłumił w sobie wszelki strach Kiedyś daleko gdzieś pofruniesz A ja zostanę całkiem sam Całkiem sam… Całkiem sam…        
  65 Dodane przez Tomasz Raszko
 • Przerażenie większe z każdym dniem Gdy ujrzysz to, co spotka nas Milczysz, chociaż dobrze wiesz Że nieuchronnie mija czas Mija czas…   Może się wydawać straszne Gdy widzisz pierwszy siwy włos Kiedyś tak po prostu zaśniesz A z nieba wnet usłyszysz głos Usłyszysz głos…   Ref. Pozwól przywyknąć i zrozumieć Bym stłumił w sobie wszelki strach Kiedyś daleko gdzieś pofruniesz A ja zostanę całkiem sam Całkiem sam… Całkiem sam…   W myślach pytam „czy to już?” I wyrzucam z głowy to Światła gasną, no i cóż Każdego z nas okryje mrok Okryje mrok…   Ref. Pozwól przywyknąć i zrozumieć Bym stłumił w sobie wszelki strach Kiedyś daleko gdzieś pofruniesz A ja zostanę całkiem sam Całkiem sam… Całkiem sam…   (solo)   Ref. Pozwól przywyknąć i zrozumieć Bym stłumił w sobie wszelki strach Kiedyś daleko gdzieś pofruniesz A ja zostanę całkiem sam Całkiem sam… Całkiem sam…        
  Aug 18, 2017 65
 • 06 Aug 2016
  Mamy już przygotowany projekt okładki, wstępna umowę z firmą wydawniczą. Jesteśmy na etapie przygotowywania i dopracowywania materiału muzycznego.Część z utworów, które zostana opublikowane na CD to utwory juz Wam znane, jednak w nieco zmienionych wersjach. Pojawią sie tez utwory wcześniej nigdzie nie publikowane.Niestety ze względu na różnice stref czasowych prace nie posuwaja sie tak szybko jak wszyscy byśmy tego chcieli.Jedyne co jest pewne, to to iż 60% materiału jest już ukończone. 
  469 Dodane przez Rob Van Der Guy
 • Mamy już przygotowany projekt okładki, wstępna umowę z firmą wydawniczą. Jesteśmy na etapie przygotowywania i dopracowywania materiału muzycznego.Część z utworów, które zostana opublikowane na CD to utwory juz Wam znane, jednak w nieco zmienionych wersjach. Pojawią sie tez utwory wcześniej nigdzie nie publikowane.Niestety ze względu na różnice stref czasowych prace nie posuwaja sie tak szybko jak wszyscy byśmy tego chcieli.Jedyne co jest pewne, to to iż 60% materiału jest już ukończone. 
  Aug 06, 2016 469
 • 07 Nov 2016
  7 listopada przypomniał mi, jak może być pięknie w pościgu za Boleniami. Od rana w padającym co chwilę deszczu "czesałem" zakątek zatoki z powalonymi drzewami. To właśnie w tym trudnym łowisku złowiłem dzisiaj dziesięć Boleni. No dobra, Boleników :). Jednak nie ich rozmiar a ilość tak bardzo mnie ucieszyły. Wreszcie. W około godzinę - 10 (tak, tak - dziesięć) Boleni. Jedenasty okazał się spory i właśnie te zwalone do wody drzewa pomogły mu w ucieczce. Radość spotęgowała popołudniowa "poprawka", czyli krótki wypadzik, który zaowocował dwoma Bolenikami i sporym Okoniem. Zdjęcie towarzyszące temu wpisowi jest jednak archiwalne - nie robiłem dzisiaj zdjęć łowionym przedszkolakom. Jutro... kolejna wyprawa skoro świt. Dzisiejsza dwunastka podniosła moje statystyki do 198 :D Jest dobrze. Życzę wszystkim spełnienia w swojej pasji i takiej radości, jaka dzisiaj rozpiera mi serce. Sezon trwa :)
  452 Dodane przez Falcon
 • By Falcon
  7 listopada przypomniał mi, jak może być pięknie w pościgu za Boleniami. Od rana w padającym co chwilę deszczu "czesałem" zakątek zatoki z powalonymi drzewami. To właśnie w tym trudnym łowisku złowiłem dzisiaj dziesięć Boleni. No dobra, Boleników :). Jednak nie ich rozmiar a ilość tak bardzo mnie ucieszyły. Wreszcie. W około godzinę - 10 (tak, tak - dziesięć) Boleni. Jedenasty okazał się spory i właśnie te zwalone do wody drzewa pomogły mu w ucieczce. Radość spotęgowała popołudniowa "poprawka", czyli krótki wypadzik, który zaowocował dwoma Bolenikami i sporym Okoniem. Zdjęcie towarzyszące temu wpisowi jest jednak archiwalne - nie robiłem dzisiaj zdjęć łowionym przedszkolakom. Jutro... kolejna wyprawa skoro świt. Dzisiejsza dwunastka podniosła moje statystyki do 198 :D Jest dobrze. Życzę wszystkim spełnienia w swojej pasji i takiej radości, jaka dzisiaj rozpiera mi serce. Sezon trwa :)
  Nov 07, 2016 452
 • 23 Oct 2016
  Jest sporo gatunków ryb, które mogę łowić i pewnie wielokrotnie byłyby to jakieś fajne okazy, jednak sam siebie "wpuściłem" na niewdzięczny boleniowy grunt. Po okresach euforii, kiedy powszednieją codzienne, nieraz wielokrotne sukcesy, przychodzi czas narastającej frustracji. Jednego dnia ( o czym nie mówiłem nikomu) poszedłem "przewietrzyć głowę od Boleni". I połowiłem Okoni, ale... po 25 sztukach stwierdziłem, że wcale mnie to nie bawi... Dziwne, kiedyś była to rybka nr 1. Kolega mówi, że ja to już pewnie inaczej nie potrafię, jak tylko łowić Bolenie a inne ryby już mnie nie interesują. Kolega nie ma doktoratu z psychologii, ale jest coś na rzeczy - dopiero przy potężnym boleniowym ataku czuję to prawdziwe spełnienie w tej przedziwnej pasji. Aż chce mi się wracać nad rzekę, bo grasują tam chyba metrowe okazy, które naładowałyby moje boleniowe akumulatory. Czas pokaże...
  441 Dodane przez Falcon
 • By Falcon
  Jest sporo gatunków ryb, które mogę łowić i pewnie wielokrotnie byłyby to jakieś fajne okazy, jednak sam siebie "wpuściłem" na niewdzięczny boleniowy grunt. Po okresach euforii, kiedy powszednieją codzienne, nieraz wielokrotne sukcesy, przychodzi czas narastającej frustracji. Jednego dnia ( o czym nie mówiłem nikomu) poszedłem "przewietrzyć głowę od Boleni". I połowiłem Okoni, ale... po 25 sztukach stwierdziłem, że wcale mnie to nie bawi... Dziwne, kiedyś była to rybka nr 1. Kolega mówi, że ja to już pewnie inaczej nie potrafię, jak tylko łowić Bolenie a inne ryby już mnie nie interesują. Kolega nie ma doktoratu z psychologii, ale jest coś na rzeczy - dopiero przy potężnym boleniowym ataku czuję to prawdziwe spełnienie w tej przedziwnej pasji. Aż chce mi się wracać nad rzekę, bo grasują tam chyba metrowe okazy, które naładowałyby moje boleniowe akumulatory. Czas pokaże...
  Oct 23, 2016 441
 • 03 Aug 2016
  Kiedy dokonałem zakupu pierwszego PC, oczywiście zaczęły się poszukiwania oprogramowania w stylu wspomnianego Jetster Interactive - Magix Music maker 2000...Niestety, nie znalazłem nic w tym stylu na PC...Jedynym wyborem był z konieczności FL Studio 6 (bo ta wlaśnie wersja była dostępna na owe czasy).W e-Stacji R.N.A. można czasem jeszcze usłyszeć jedne z pierwszych kawałków stworzone w tamtych odległych czasach.Dziś z racji "nabytego" doświadczenia" moja twórczość wygląda inaczej.Z racji faktu iż w dalszym ciągu jestem pod wpływem gatunku na którym sie wychowałem (Spacesynth) szukałem kontaktówz osobami tworzacymi w tym stylu. Próbowałem współpracy z różnymi muzykami jak choćby BELLATRIX (Przy projekcie X-Plosion)Jak do tej pory najbardziej owocna współpraca trwa z Kenji Tanaka -Japonia i Krzysztof Cybulski - PolskaWszyscy uzywamy oczywiście tego samego oprogramowania, a nasza współpraca oczywiście z racji odległości - odbywa sie poprzez sieć www.
  396 Dodane przez Rob Van Der Guy
 • Kiedy dokonałem zakupu pierwszego PC, oczywiście zaczęły się poszukiwania oprogramowania w stylu wspomnianego Jetster Interactive - Magix Music maker 2000...Niestety, nie znalazłem nic w tym stylu na PC...Jedynym wyborem był z konieczności FL Studio 6 (bo ta wlaśnie wersja była dostępna na owe czasy).W e-Stacji R.N.A. można czasem jeszcze usłyszeć jedne z pierwszych kawałków stworzone w tamtych odległych czasach.Dziś z racji "nabytego" doświadczenia" moja twórczość wygląda inaczej.Z racji faktu iż w dalszym ciągu jestem pod wpływem gatunku na którym sie wychowałem (Spacesynth) szukałem kontaktówz osobami tworzacymi w tym stylu. Próbowałem współpracy z różnymi muzykami jak choćby BELLATRIX (Przy projekcie X-Plosion)Jak do tej pory najbardziej owocna współpraca trwa z Kenji Tanaka -Japonia i Krzysztof Cybulski - PolskaWszyscy uzywamy oczywiście tego samego oprogramowania, a nasza współpraca oczywiście z racji odległości - odbywa sie poprzez sieć www.
  Aug 03, 2016 396
 • 05 Oct 2016
  Statystyki nie kłamią - do 365/365 zabraknie i to sporo. Niby jeszcze trzy miesiące do zakończenia sezonu, ale już na pewno nie uda się złowić "tylko" 200 - stu Boleni. Znam wędkarzy, którzy chwalą cały sezon, jeśli złowią 200... Cóż poradzić - zadanie najwyraźniej mnie przerosło, jednak jak w piosence MC Rafika - "... dopóki walczysz - jesteś zwycięzcą..." I tej wersji się trzymajmy. Wczoraj udało się złowić pierwsze zimujące Bolki, czyli te, które weszły na zimę do zatoki. Mam na nie metodę i przynętę - cykadę. Pewnie trochę podgonię swoje łowieckie zaległości i... najważniejsza jest radość z realizacji własnej pasji. Sobie Taaakiej ryby a Wam - taaakiej satysfakcji w realizacji swojej pasji, życzę na koniec tego wpisu.
  382 Dodane przez Falcon
 • By Falcon
  Statystyki nie kłamią - do 365/365 zabraknie i to sporo. Niby jeszcze trzy miesiące do zakończenia sezonu, ale już na pewno nie uda się złowić "tylko" 200 - stu Boleni. Znam wędkarzy, którzy chwalą cały sezon, jeśli złowią 200... Cóż poradzić - zadanie najwyraźniej mnie przerosło, jednak jak w piosence MC Rafika - "... dopóki walczysz - jesteś zwycięzcą..." I tej wersji się trzymajmy. Wczoraj udało się złowić pierwsze zimujące Bolki, czyli te, które weszły na zimę do zatoki. Mam na nie metodę i przynętę - cykadę. Pewnie trochę podgonię swoje łowieckie zaległości i... najważniejsza jest radość z realizacji własnej pasji. Sobie Taaakiej ryby a Wam - taaakiej satysfakcji w realizacji swojej pasji, życzę na koniec tego wpisu.
  Oct 05, 2016 382
 • 31 Jul 2016
  Do muzyki pociąg miaem już pacholęciem bedąc.Gdy oyczym mój do pracy wychodził, ja zabierałem się za jego akordeon.Szło jak szło, ale później zacząłem poszukiwać lżejszego narzędzia do emisji dźwięku...Tak trafiłem do MDKu. Tak nastapił pierwszy kontakt z PRAWDZIWYM syntezatorem.Instruktor dał m także pewne podstawy, choć przyznam... Jak widzę pięciolinię to dostajęlęku wysokości :DZanim posiadłem komputer i Fruity Loops (FLStudio), mój pierwszy kontakt z DAW'em miał miejsce u kolegi.Posiadał on konsolę PS1 i programik nieco przypominający wspomnianego FL'a - Jetster Magix Music Maker.
  381 Dodane przez Rob Van Der Guy
 • Do muzyki pociąg miaem już pacholęciem bedąc.Gdy oyczym mój do pracy wychodził, ja zabierałem się za jego akordeon.Szło jak szło, ale później zacząłem poszukiwać lżejszego narzędzia do emisji dźwięku...Tak trafiłem do MDKu. Tak nastapił pierwszy kontakt z PRAWDZIWYM syntezatorem.Instruktor dał m także pewne podstawy, choć przyznam... Jak widzę pięciolinię to dostajęlęku wysokości :DZanim posiadłem komputer i Fruity Loops (FLStudio), mój pierwszy kontakt z DAW'em miał miejsce u kolegi.Posiadał on konsolę PS1 i programik nieco przypominający wspomnianego FL'a - Jetster Magix Music Maker.
  Jul 31, 2016 381